Hakkımızda

Hakkımızda

ISO 9001 : 2015 KALİTE SERTİFİKASINA SAHİP   FİRMAMIZ  CEGA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD.ŞTİ. , 2006 YILINDA  OSB  DEMİRCİLER  SİTESİNDE, OTOMOTİV YAN SANAYİ OLARAK FAALİYETE BAŞLAMIŞ OLUP,  2012 YILINDA BEBEK GEREÇLERİ ALANINDA, CEGA  VE CEGA BEBEK MARKALARI ALTINDA, ÜRETİM VE PAZARLAMASINI BÜNYESİNE KATMIŞTIR. PRES,  KAYNAK VE  MONTAJ  HATLARI İLE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE, YOLCU KOLTUĞU İSKELETİ  VE  OTURAK  KARKASI, SÜRÜCÜ KOLTUĞU MAKASLARI, ARKALIK İSKELET KARKASI, TRAKTÖR KOLTUĞU MAKASLARI, KONUSUNDA HİZMET VERMEKLE BİRLİKTE …

CEGA BEBEK FİRMAMIZ ,  CEGA METAL  KURULUŞU OLARAK ;

CEGA VE CEGA BEBEK  MARKALARI ALTINDA;

OTOMOTİV  KÜLTÜRÜ  ALMIŞ  PERSONELİ  İLE  KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK,  MÜŞTERİ  İSTEK VE İHTİYAÇLARI  DOĞRULTUSUNDA, BEBEK GEREÇLERİ ALANINDA, BEBEK ARABALARI, PUSETLER,  1-3 YAŞ GURUBU İÇİN PEDALSIZ BEBEK DENGE BİSİKLETLERİ, YÜRÜTEÇ, ANA KUÇAĞI, SALINCAK,  ANNE BEBEK BAKIM ÇANTALARI ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREREK, YURT İÇİ VE YURT DIŞI MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

Misyonumuz

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan kalitede, zamanında ve uygun fiyatta güvenilir ürünler üreterek ülkemizin ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterimizle en iyi ürün ve hizmet ilişkisini kurarak, müşterilerimizin güvenini kazanmış, konusunda tercih edilen lider marka ve firma olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Sorumluluk, Ekip Çalışması, Karşılıklı Sevgi ve Saygı, Sürekli İyileştirme

Belgelerimiz